www.laimiss.lt

Jūs esate čia:Pradinis puslapis
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • green color
  • blue color
KARANTINAS. Grožio salonas laikinai neveikia.
DĖMESIO! GROžIO SALONAS NEVEIKIA!

Atsižvelgiant į šiuo metu šalyje paskelbtą karantiną, grožio salonas neteiks paslaugų karantino laikotarpiu. Paslaugų teikimą atnaujinsime iškart kai LR vyriausybė panaikins apribojimus tokiai veiklai.
 
Akcija - Manikiūras su geliniu lakavimu!

AKCIJA!!!

Manikiūras su geliniu lakavimu TIK 15EUR visą gruodžio mėnesį.

Meistrė Svetlana  - rezervuoti laiką

 
NAUJIENA! ‘ELLEEBANA LASHES LIFT’ BLAKSTIENŲ RIETIMAS PAGALIAU LIETUVOJE !
Blakstienų pakėlimo procedūra 'Elleebana Lashes Lift' - tai tikra revoliucija grožio pasaulyje, kuri pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą. Tai Australijos gamintojo sukurtas ir užpatentuotas metodas, kuris ypač populiarus Amerikos bei Europos moterų tarpe. Procedūros metu blakstienos užriečiamos nuo šaknų ir kaip šiaudelis užpildomos natūraliomis medžiagomis. ‘Elleebana lash lift’ sudėtis užpatentuota. Be to, tik Elleebanos priemonės yra prisotintos lanolino (išgaunamo iš avių vilnos), kuris maitina bei drėkina blakstienas! Ši nuostabi ir saugi procedūra atgaivins bei sustiprins jūsų blakstienas.
 
Elleebana momentinis natūralių blakstienų pakėlimas bei rietimas – tai būdas ilgam laikui džiaugtis gražesnėmis, žymiai tamsesnėmis ir patraukliai pakeltomis blakstienomis. Ši profesionali procedūra garantuoja prabangiai atrodančias blakstienas, kurios nepraranda savo išvaizdos net 6-10 savaites. Tai nuostabi alternatyva dirbtinėms blakstienoms, suteikianti gilesnį ir išraiškingesnį žvilgsnį, išryškinant natūralų blakstienų grožį.
 
Procedūra trukmė 40-50 min.
Efektas 6-10 savaites.

Išankstinė registracija nuo gegužės 21 d.

Meistrė Rima
Pirmadieniais, anradieniais, ketvirtadieniais.

Kaina  35 EUR
 
 
 
Sample Image Sample Image
 
Perfect Brows - tai ne tik antakių korekcija

Perfect Brows - tai ne tik antakių korekcija. Tai išsami konsultacija, kurios metu sukuriame anatomiškai teisingą antakių liniją, labiausiai tinkančią jums.
Perfect Brows tai 7 žingsnių orientuota į dizainą antakių korekcijos programa. Procedūra apima skirtingus antakių korekcijos metodus, tokius kaip dažymas, plaukelių šalinimas vašku, siūlu ir pincetu. Procedūros esmė ne tik plaukelių šalinimas, bet ir antakių formavimas, naudojant šiuolaikines makiažo priemones, taip pat parodoma, kaip tinkamai prižiūrėti antakius namuose. Gautas rezultatas išlieka kur kas ilgiau, nei po tradicinės korekcijos su pincetu.
Ši procedūra puikiai atliekama tiek moterims, tiek vyrams.

 Visa tai atliekama profesionaliomis priemonėmis. Procedūros trukmė 45-60 min. 

Procedūros kaina 15Eur.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Resultai 1 - 4 iš 12

Grožio salonai

 Ažuolyno g. 7

Laimis

Naujas grožio salonas