www.laimiss.lt

Jūs esate čia:Pradinis puslapis
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • green color
  • blue color
Pristatome karščiausia naujiena!!!

              

          Kova su smulkiomis garbanelemis ar nuo dažymu, cheminiu besišiaušianciais plaukais – daugeliui musu klientu yra kasdienine problema.
Atgaivinti žvilgesi praradusius ir pažeistus plaukus – nuolatine „Compton Hair“ komandos misija. „Compton Hair“ Londone buvo pirmasis, kuris daugiau kaip prieš dešimtmeti Didžiojoje Britanijoje pristate perversma sukelusia „Yuko“ plauku tiesinimo sistema. Nuo tada „Compton Hair“ garseja kaip NEPRALENKIAMAS plauku strukturos atkurimo ekspertas. Pirmaudamas plauku strukturos atkurimo technologijos srityje, „Compton Hair“ pristato  nauja plauku priežiuros priemone – „Eternity Liss“.
„Eternity Liss“ yra naujausias iš pažangiuju technologiju produktas, kuriame yra braziliško keratino. Šis produktas sukurtas pažeistos plauku strukturos atkurimui, tiesinimui,  ženkliai palengvina ir pagreitina plauku džiovinima džiovintuvu klientams namuose. Šios linijos produktai greitai pamaitina plaukus, juos sustiprina, suteikia plaukams švelnumo, žvilgesio ir gyvybes; jie puikiai tinka tiems, kurie nuolat skuba ir nori, kad ju plaukai akimirksniu atrodytu idealiai, taciau nereikalautu daug priežiuros.

Braziliška keratino „Eternity Liss“ plaukų terapijos procedūrą sudaro 3 etapai:

Pirmasis etapas: šampūnas, kurio pH 7.5, atveria plauko epidermį, pašalina nešvarumus ir formuojamųjų priemonių likučius bei paruošia plaukus antrajam etapui. (Šampūnas išplaunamas iš plaukų po 10 minučių.)

 

Antrasis etapas: braziliška keratino terapija - terminis keratino, vaisių ekstraktų, kviečių gemalų, juodųjų pipirų ir rapsų aliejaus poveikis, suteikiantis plaukams glotnumo, švelnumo ir žvilgesio.

 

                      Trečiasis etapas: stipriai minkštinanti kaukė - sausi ir pažeisti plaukai papildomai sudrėkinami ir sustiprinami.

 

                     

 

„Eternity Liss“ produktai, skirti naudoti namie, ypač rekomenduojami klientams po Braziliškos Eternity Liss plaukų terapijos:

 

Pirmasis etapas: šampūnas (300 ml)

Drėkinantis šampūnas, mažinantis plaukų garbanojimąsi, elektrinimąsi ir plaukų apimtį. Prailgina braziliškos keratino terapijos „Eternity Liss“ veikimą. Šampūnas gali būti naudojamas kiekvieną dieną.

 

Antrasis etapas: kondicionierius (300 ml)

Praturtintas keratinu, vitaminu E, ląsteliena ir geležimi, šis kondicionierius drėkina ir atkuria jūsų plaukus, ir jie tampa švelnūs bei žvilgantys. Geriausių rezultatų pasiekiama, kuomet kondicionierius išskalaujamas po 3 minučių. Prailgina braziliškos keratino terapijos „Eternity Liss“ veikimą.

 

Trečiasis etapas: nenuplaunamas kondicionierius (300 ml)

Nenuplaunamas kondicionierius, kurio sudėtyje yra rozmarino, juodųjų pipirų ir Argano aliejaus, švelnina jūsų plaukus, saugo juos ir drėkina. Prailgina braziliškos keratino terapijos „Eternity Liss“ veikimą. Geriausia būtų nenuplaunamą kondicionierių naudoti plaukus džiovinant plaukų džiovintuvu (oro srovę visuomet nukreipkite nuo plaukų šaknų žemyn), plaukai taps nepaprastai minkšti ir žvilgantys.

 

Patarimas: ne trumpiau kaip valandą po braziliškos keratino terapijos „Eternity Liss“ plaukų NEGALIMA surišti, susegti, kišti už ausų ar ant viršugalvio užsidėti akinius. Visos atsiradusios garbanos turi būti nedelsiant ištiesinamos žnyplėmis.

                      

 Klausimai ir atsakymai

 

KAIP ILGAI PLAUKAI IŠLIEKA TIESŪS PO TERAPIJOS?

Nuo 2 iki 5 mėnesių, priklausomai nuo plaukų tipo, kaip dažnai yra trenkami plaukai, kokios plaukų priežiūros priemonės naudojamos ir, ar tai yra naujausia Eternity Liss linijos produkcija.

 

AR TERAPIJA TINKAMA VISŲ TIPŲ PLAUKAMS?

Taip.

 

KAIP DAŽNAI GALIMA ATLIKTI ETERNITY LISS PLAUKŲ TERAPIJĄ?

Pagal poreikį, bet apytikslė norma – kas 3 mėnesius.

 

AR TERAPIJA GALI SUKELTI ALERGINĘ REAKCIJĄ?

Labai retais atvejais. Nors priemonė yra tepama ant plaukų (ne ant galvos odos) 2 cm žemiau viršugalvio, alergiškiems klientams siūlome atlikti galvos odos testą.

 

AR PRIEMONĖS SUDĖTYJE YRA FORMALDEHIDO ?

Taip, mažiau nei 0/0,015%. Priemonė be formaldehido pasirodys šių metų gruodį.

 

AR ŠI TERAPIJA IŠTIESINA PLAUKUS?

Taip, bet tai individualu ir tiesumas gali varijuoti nuo lengvų bangelių iki visiško tiesumo, priklausomai nuo to, kaip stipriai banguoti yra plaukai. Geriausią rezultatą pasieksite naudodami naujausią Eternity Liss linijos produkciją.

 

AR TERAPIJĄ GALIMA ATLIKTI DAŽYTIEMS AR CHEMIŠKAI SUŠUKUOTIEMS PLAUKAMS (ĮSKAITANT IR CHNA DAŽYTUS PLAUKUS)?

Taip.

 

AR GALIMA TRINKTI PLAUKUS TĄ PAČIĄ DIENĄ PO TERAPIJOS?

Taip, bet norint pailginti procedūros poveikį, rekomenduojame naudoti Eternity Liss produktų, skirtų naudoti namų sąlygomis liniją: šampūną, kondicionierių ir nenuplaunamą kondicionierių. Procedūros poveikį pailgins, o plaukus sustiprins bei drėkins tą pačią procedūros dieną naudojama specialistų linijos 3-iojo etapo Eternity Liss plaukų kaukė.

 

AR ŠIĄ TERAPIJĄ GALIMA ATLIKTI NĖŠČIOSIOMS?

Ne.

 

AR ETERNITY LISS TERAPIJA KOKIU NORS BŪDU PAŽEIDŽIA PLAUKUS?

Ne.

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

Grožio salonai

 Ažuolyno g. 7

Laimis

Naujas grožio salonas