www.laimiss.lt

Jūs esate čia:Pradinis puslapis
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • green color
  • blue color
Naujos paslaugos!

 

Sveiki,

Mums malonu naujose patalpose pristatyti ir naujas paslaugas. Tai ilgalaikis blakstienų priauginimas ir priauginimo korekcija. Paslaugų kainas rasite kainų skiltyje. 

Procedūros privalumai:

*Ilgalaikis efektas – priaugintos blakstienos išsilaiko iki 2 mėnesių (priklauso nuo savų blakstienų  stiprumo).

*Šios blakstienos atsparios saulės spinduliams, vandeniui, prakaitui, ašaroms, tad galėsite drąsiai praustis po dušu, plaukioti, miegoti.

*Priaugintos blakstienos žvilgsnį daro išraiškingą, paslaptingą ir gražų.

*Sutaupote laiką, nes priaugintas blakstienas nebūtina dažyti, jos juodos, ilgos ir gražios.

*Jos gaminamos iš specialių sintetinių pluoštų. Ši medžiaga panaši į žmogaus plauką, todėl blakstienos yra lengvos, minkštos ir atrodo labai natūraliai.

*Blakstienų ilgis ir tankumas yra parenkamas pagal individualius pageidavimus. Blakstienos nuo 6 iki 15 mm. Yra ir labai storų. Priauginimo metu prisideda apie 150 blakstienų.

 Kaip dažnai reikalinga korekcija?

Korekciją patartina daryti kas 2 - 3 savaites. Natūrali žmogaus blakstiena iškrenta maždaug po 60-80 dienų, priklausomai nuo augimo ciklo. Senųjų vietoje atauga naujos. Štai prie tų „jaunesnių“, vadinasi , ir trumpesnių, pagrindo klijuojamas dirbtinis plaukelis. Tam naudojami specialūs klijai. Korekcija užima mažiau laiko nei priauginimas, taip pat ji yra pigesnė.

Kol vyks blakstienų priauginimo procesas,

Jūsų akys bus užmerktos, o jūs turėsite gulėti. Procedūra neskausminga, be to – maloni, atpalaiduojanti, jos metu daugelis klientų net užmiega. Blakstienos priauginamos po viena.  Blakstienų priauginimas trunka maždaug 2,5-3 valandas.

 

 Iki priauginimo   Po priauginimo

 

Paslaugos teikiamos porinėmis mėnesio dienomis nuo 10 iki 17 val.

 

Laimiss.lt kolektyvas.

 
< Ankstesnis   Kitas >

Grožio salonai

 Ažuolyno g. 7

Laimis

Naujas grožio salonas